Nowości w Pomocniku MG

lut
10

Żeby nie było, że nic nie robimy, szykujemy powoli większy update na stronie mg.ArmieApokalipsy.pl –  na razie wprowadziliśmy niewielką część zmian, ale mam nadzieję, że są już widoczne.

Po pierwsze, wreszcie jest jakiś sposób, żeby wygodnie przechowywać postacie graczy. Jeżeli jakiemuś stworzonemu aniołowi wpiszecie informację o graczu (w tym samym miejscu, gdzie wpisuje się koncept, grzech, słabości, itp.), to programy będzie go widział jako BG. Można je osobno wyświetlić, skrypt traktuje też takie postacie w inny sposób (co przyda się dopiero w przyszłości).

Jeżeli tworzycie na szybko jakiegoś NPCa i nie macie na niego pomysłu, teraz można dla niego wylosować koncept (przyciski do losowania znajdują się obok miejsca na wpisywanie informacji). Niedługo (tak na dniach) można też będzie losować styl ubierania się (z kilku dostępnych kategorii).

Następne w kolejności są inne elementy do losowania (grzech, itp.) i możliwość tworzenia do Kroniki śmiertelników / Natchnionych / Heretyków.

A potem większy update. :-)

A „Psalmy Piekieł”? Się piszą…

 

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Nowości w Pomocniku MG”

  1. Skreng pisze:

    Super że rozwijacie programik. Nie mogę się doczekać na Psalmy Piekieł. :)

  2. katie_rose pisze:

    bardzo pomocne zmiany i cieszę się że są wprowadzane. Czasami brakował już pomysłu jaki będzie grzech kolejnego anioła :)

Zostaw odpowiedź

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree