BN na czwartek: Afeniel

lis
6

Afeniel, Ophan z Zakonu Hariela,

Trzecia Pieczęć, Archidiakon

DARXEY by omupied

Afeniel przyzwyczaił się do tego, że zawsze dostaje to, czego pragnie. Być może właśnie dlatego jest aktualnie w trójkącie z dwiema pięknymi i inteligentnymi anielicami. Fakt, że są inteligentne, zaczął mu jednak ostatnio nieco przeszkadzać…

Wszyscy wiedzą, że Harlielici nie są idealnymi partnerami do trwałych związków. Relacja Afeniela z dwiema anielicami trwa już jednak (jak na niego) wyjątkowo długo – prawie trzy miesiące i tym razem, po raz pierwszy w życiu poczuł, że naprawdę mu na nich zależy. One również wydają się zadowolone i chętnie będą kontynuować tak intrygującą znajomość, jednak Harielita zaczął ostatnio coraz częściej czuć znany mu niepokój – nieodpartą potrzebę odmiany. Afeniel nie chce stracić tego, co ma, jednak brakuje mu urozmaicenia. Nie jest mu łatwo odmawiać sobie kolejnych przyjemności tylko dlatego, że jest w związku i jego partnerki nie byłyby zachwycone taką niewiernością. A przy tym każdy anioł z Zakonu Pragnień to potwierdzi – seks z dwoma kobietami przez pewien czas jest ekscytujący, ale na dłuższą metę robi się powtarzalny.

Dusza Harielity domaga się poznawania i spełniania swoich oraz cudzych pragnień, zaś dusza Ophana sprawia, że te poszukiwania stają się pogonią za coraz to nowymi doznaniami, które szybko się nudzą albo przestają pasować do aktualnego nastroju. Afeniel jest wewnętrznie rozdarty pomiędzy chęcią pozostania wiernym obu kochankom a zewem pragnień, który słyszy coraz głośniej. Gdzieś w środku zdecydował już, że pozwoli sobie na mały skok w bok. Sytuacja nie jest jednak prosta – jedna z jego partnerek, Navaria, jest jego Archontką, zaś druga, Menatea, w tym samym Skrzydle sprawuje funkcję Diakonki. Z tego względu spędzają dużo czasu razem i Navaria, jeśli chce, ma dość dużą kontrolę nad jego życiem. Oddawanie się rozrywkom tak, żeby żadna z nich nie nabrała podejrzeń, może okazać się prawdziwym wyzwaniem.

 

Zostaw odpowiedź

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree