Ilustratorzy AA część I: Joanna Materek

lis
20

Jasne, tekst w podręczniku jest ważny, ale chyba wszyscy wiemy, jak duże znaczenie odgrywają odpowiednie ilustracje. Dlatego dziś prezentujemy Wam kilka wybranych prac, Joanny „Dagger” Materek, z którą mamy niewątpliwą przyjemność współpracować.

Asia zaczynała przygodę z rysowaniem od mangi, choć zdecydowanie wyszła już poza ramy tej konwencji. Malowanie i rysowanie to jej pasja, a przede wszystkim absolutnie uwielbia anioły, co na pewno przyczyniło się do nawiązania przez nas współpracy. :-) Obecnie jest szczęśliwą studentką drugiego roku grafiki. Od siebie mogę jeszcze dodać, że współpraca z nią to prawdziwa przyjemność, nawet jeśli często zdarzają nam się dłuższe mailowe dyskusje na temat estetyki, czy szczegółów danej ilustracji. :-)

A oto kilka z jej prac, dzięki którym (mam nadzieję) poczujecie jeszcze bardziej, że naprawdę warto będzie zainteresować się podręcznikiem do Armii Apokalipsy:

 

Odpowiedzi: 3 do wpisu “Ilustratorzy AA część I: Joanna Materek”

 1. Seji pisze:

  Fajne!

  Czyli AA wyjdzie przed PC2? Buuu. ;)

 2. ellentir pisze:

  Sądziłem, że ten fakt jest już powszechnie znany. Premierę PC2ed planujemy na Falkon 2011, a AA… cóż, o tym niebawem… :-P

 3. Seji pisze:

  No nic, poczekam. ;)

Zostaw odpowiedź

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree