Karta postaci

sie
6

Uffff, to już czwarta wersja karty postaci, która zapewne trafi do pisanego obecnie podręcznika. Jeżeli czytaliście wcześniejsze wpisy, to pewnie pamiętacie, że podręcznik, który obecnie piszemy nie jest podręcznikiem finalnym – powstaje przede wszystkim dla nas, żeby łatwiej było określić jak ma wyglądać ostateczna wersja. Tym samym karta, którą widzicie obok również jest tylko kolejną „wersją po drodze”. Na razie jednak będzie nam służyła w beta testach. Mam nadzieję, że się wam podoba :-)

Kliknięcie na kartę otworzy ją w nieco większym rozmiarze.

Jak widać, karta jest czarno-biała. Wynika to po części z faktu, że czarno-biały będzie cały podręcznik (i tutaj mam na myśli wersję finalną) jak i ze zwykłej wygody – chcemy, żeby kartę było łatwiej kopiować.

 

Odpowiedzi: 6 do wpisu “Karta postaci”

 1. Szabel pisze:

  Kropki! :D Zaleciało WoDem. ;)

  A tak ogólnie, to ładna karta. :)

 2. Jagmin pisze:

  Wiem, że się umawialiśmy już na kartę do PC 2 ale mógłbym namieszać także w AA. Testowa karta jest całkiem schludna ale ma za mało wyrazu no i za bardzo przywodzi na myśl WoDę. Mogę więc dopisać kolejną kartę do mojej listy ToDo?

 3. ellentir pisze:

  Ależ oczywiście, Jagmin – Twój wkład będzie bardzo mile widziany :-) Nie chcę zapeszać, ale jezeli faktycznie masz ochotę coś zaprojektować to chyba warto się spieszyć… :-P

 4. Jagmin pisze:

  Mam już plan oraz pierwsze szkice elementów ale potrzebuję więcej czasu. W każdym razie chciałem postawić bardziej na anielski mistycyzm, tak by karty do WoDy się schowały. Przydały by się jakieś dodatkowe materiały, bo nie rozumiem wszystkich pól na karcie i nie chciałbym czegoś pomieszać.

 5. Seji pisze:

  Mrrrrok! Krrrrrropki! :D

  Ale PC2 zrobicie na conflict resolution, prawda? ;)

 6. Dorotka pisze:

  E, ja tam bardzo lubię kropki. Uważam że są najbardziej funkcjonalne :D

Zostaw odpowiedź

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree