Rysunki do AA

lip
5

Ostatnio dużo graliśmy w Armie Apokalipsy, dopracowujemy mechanikę walki i Charyzmaty, wizja systemu coraz bardziej nam się klaruje. Zakony wchodzą powoli w drugą iterację, co oznacza, że być może niedługo pojawią się kolejne opisy. A tymczasem podrzucam Wam nasze inspiracje – rysunki, które kojarzą nam się z klimatem systemu. Będziemy dorzucać tu kolejne ilustracje, także warto co jakiś czas odwiedzać naszą kolekcję :)

http://thilnen.deviantart.com/favourites/#Armie-Apokalipsy

 

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Rysunki do AA”

  1. Jasny pisze:

    Mam pytanie, które pasuje do tytułu posta. Jak wiele inspiracji (lub czy jakiekolwiek) czerpaliście z „Siewcy Wiatru”, Mai Lidii Kossakowskiej? Czy AA będzie przypominało historię Daimona Freya?

  2. thilnen pisze:

    Pewne elementy są podobne, tzn. mamy anioły, które żyją we współczesnym świecie i są cielesnymi, pełnymi emocji istotami, a nie abstrakcyjnymi bytami w białych sukienkach. W Armiach Apokalipsy jednak sprawy „niebiańskie” nie odgrywają roli, anioły nie pamiętają swego pobytu w zaświatach i skupiają się na relacjach tu, na Ziemi, a nie na ewentualnych zaszłościach stamtąd. Myślę jednak, że wiele klimatów się pokrywa i z pewnością fani „Siewcy Wiatru” znajdą w Armiach Apokalipsy coś dla siebie.

Zostaw odpowiedź

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree