Witamy!

mar
9

Ten blog jest poświęcony nowemu systemowi, który powstaje w Wydawnictwie Menhir – Armiom Apokalipsy. Będziemy publikować tu różne materiały, przemyślenia oraz założenia systemu, które pewnie w międzyczasie będą się zmieniać (w mniejszym lub większym stopniu).

Armie Apokalipsy to pomysł, który powstał w naszych głowach prawie 5 lat temu i od tego czasu mocno wyewoluował. Jako, że jest to raczej poboczny projekt, którym zajmujemy się w przerwach między pracą nad Poza Czasem, do tej pory nie powstało bardzo wiele. Ostatnio jednak dokonał się pewien przełom, zmieniliśmy w dużym stopniu wszystkie założenia systemu i… zaczęliśmy w niego grać. Na razie tylko we dwoje, używając dla uproszczenia mechaniki nWoDu, ale po kilku sesjach muszę powiedzieć, że system ma potencjał i chyba nareszcie utrafiliśmy w to, o co od początku w Armiach Apokalipsy miało chodzić.

Więcej o systemie w następnych wpisach.

 

Jedna odpowiedź do wpisu “Witamy!”

  1. ellentir pisze:

    Ja tylko dodam, że to pierwszy raz, kiedy na tak wczesnym etapie tworzenia postanowiliśmy zacząć grać w system. Nie wiem jeszcze, w jaki sposób odbije się to na jego finalnej postaci, mam jednak nadzieję, że uczyni go bardziej grywalnym, pisanym z trochę innej perspektywy. Tak, czy owak – przed nami masa pracy!

Zostaw odpowiedź

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree